Strona główna Wydarzenia Spotkanie wokół książki „U podstaw lingwistyki – relacja, analogia, partycypacja”

Szanowni Państwo,

Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zapraszają na spotkanie promocyjne wokół książki „U podstaw lingwistyki – relacja, analogia, partycypacja” autorstwa profesora Grzegorza Pawłowskiego, które odbędzie się 16 kwietnia o godz. 17:00 w Księgarni Naukowej PWN Resursa, przy ul. Krakowskie Przedmieście 62 w Warszawie.

Spotkanie połączone będzie z dyskusją na temat „Człowiek a wspólnota: językowe aspekty relacji”. W rozmowie z Autorem udział wezmą: profesor Piotr Stalmaszczyk z Uniwersytetu Łódzkiego, ksiądz profesor Tomasz Duma z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz profesor Waldemar Czachur z Uniwersytetu Warszawskiego.

Serdecznie zapraszamy!

Pozostałe wydarzenia