ZAKŁAD KOMPARATYSTYKI KULTUROWEJ I LITERACKIEJ

Pracownicy

Stopień naukowy, imię, nazwisko Stanowisko Adres e-mail
prof. dr hab. Katarzyna Grzywka-Kolago profesor, kierownik k.grzywka(at)uw.edu.pl
dr hab. Robert Małecki prof. ucz. r.malecki(at)uw.edu.pl
dr hab. Joanna Godlewicz-Adamiec adiunkt j.godlewicz-adamiec(at)uw.edu.pl
dr hab. Małgorzata Filipowicz adiunkt m.filipowicz(at)uw.edu.pl
dr hab. Piotr Kociumbas adiunkt pkociumbas(at)uw.edu.pl
dr Anna Jagłowska adiunkt a.jaglowska(at)uw.edu.pl
dr Maciej Jędrzejewski adiunkt mjedrzejewski(at)uw.edu.pl
dr Ewelina Michta adiunkt e.michta(at)uw.edu.pl
dr Ewa Wojno-Owczarska adiunkt e.wojno-owczarska((at)uw.edu.pl
dr Dominika Wyrzykiewicz adiunkt dwyrzykiewicz(at)uw.edu.pl

Doktoranci

  • Magda Boryslawska
  • Anna Dorosz
  • Marian Kowalski
  • Karolina Lachowska
  • Sergiusz Lipnicki
  • Martin Majnik
  • Wojciech Michoń
  • Adrianna Morawska

  • Paweł Porzych
  • Beata Ptaszyńska
  • Caroline Roth
  • Elżbieta Schab
  • Alexandra Sliwinski
  • Gabriela Szafarska
  • Maciej Szafran
  • Emilia Wojtczak