Instytut Germanistyki | Uniwersytet Warszawski

Strona główna USOS – Informacje

USOS – Informacje

I. Ważne linki:

II. Osoby przystępujące do obrony pracy magisterskiej, uprzejmie informujemy, iż zgodnie z decyzją Dyrekcji Instytutu Germanistyki UW od 1 grudnia 2010 r. obowiązuje Państwa procedura elektronicznej archiwizacji pracy magisterskiej w Archiwum Prac Dyplomowych – APD:

  •  wprowadzenie tytułu pracy w jęz. angielskim i polskim,
  •  wprowadzenie słów kluczowych i streszczenia pracy w jęz. polskim,
  •  załadowanie pliku z pracą w formacie pdf.

Instrukcje znajdą Państwo na stronie głównej APD UW – archiwum prac dyplomowych.

Wprowadzanie wspomnianych danych do APD zostanie Państwu umożliwione po uprzednim złożeniu pracy oraz wymaganych dokumentów w Sekretariacie IG.

III. Prosimy o sprawdzenie (jeszcze przed rozpoczęciem każdej tury rejestracji), czy nie mają Państwo problemów z zalogowaniem się do systemów USOSweb i USOSul.

Jeśli któryś z systemów nie pozwoli się Państwu zalogować, najprawdopodobniej na Państwa koncie podany jest nieprawidłowy termin orientacyjnego zakończenia studiów. Prosimy taką informację zgłosić do sekretariatu IG, a zostaną dokonane stosowne zmiany.

IV. Od 1-go czerwca 2009 r. przyjmowane są jedynie podania składane przez USOS. Formularz podania znajduje się w USOSweb (po zalogowaniu) w zakładce:

DLA STUDENTÓW –  MOJE STUDIA – PODANIA

Wydrukowane i własnoręcznie podpisane podanie należy złożyć w sekretariacie IG. Podania dotyczące rejestracji, ocen itp. muszą zawierać kod przedmiotu oraz numer grupy. Bez wspomnianych danych podanie zostanie odrzucone z przyczyn formalnych.

V. W związku z powtarzającymi się problemami w komunikacji między adresami mailowymi z domeną @[…].uw.edu.pl a pozostałymi adresami, oraz zgodnie z zarządzeniem Rektora UW, należy założyć konto o domenie @student.uw.edu.pl i korzystać z niego w korespondencji dotyczącej spraw studiów.