Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że właśnie ruszyła druga edycja konkursu na Digital Ambasadora NAWA. Po wielkim sukcesie pierwszego roku współpracy z ambasadorami NAWA z edycji 2019, NAWA uruchamia drugą edycję konkursu. Konkurs jest skierowany do zagranicznych studentów lub absolwentów polskiej uczelni. Szukamy osób, które studiują lub studiowały na Polskich uczelniach i które chciałyby podjąć się promocji Polski ukazując własne wyjątkowe doświadczenia w kontaktach z Polakami, polską kulturą i językiem polskim.

Rolą cyfrowego ambasadora będzie m.in:

Oferujemy:

Zależy nam na dotarciu do jak największej liczby obecnych i byłych studentów zagranicznych, którzy kształcili się bądź kształcą nadal na polskich uczelniach, dlatego też będziemy zobowiązani jeśli wyślą Państwo informację o konkursie do swoich studentów. W załączeniu znajduje się plakat informacyjny konkursu, a także informacja do zamieszczenia w mailu bądź na stronie internetowej i mediach społecznościowych. Na zgłoszenia oczekujemy do 12 kwietnia 2021 r (godz. 17:00 CET).

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Carlosem Pankiem z Pionu Komunikacji i Promocji: carlos.panek@nawa.gov.pl, +48 22 390 36 38

link Digital Ambassadors of NAWA