Strona główna Aktualności Gościnny wykład w języku niemieckim pt.: „Heideggers persönliches Umfeld und der Weg in den Naationalsozialismus”

Gościnny wykład w języku niemieckim pt.: "Heideggers persönliches Umfeld und der Weg in den Naationalsozialismus"

6 czerwca o godz. 18.00 na Wydziale Filozofii UW, w sali 205 (dawny BUW) Prof. Bernd Martin ( Albert-Ludwigs-Universität  Freiburg, Historisches Seminar) wygłosi gościnny wykład w języku niemieckim pt.:
„Heideggers persönliches Umfeld und der Weg in den Naationalsozialismus”
Informacja dostępna jest także pod tym linkiem:
Serdecznie zapraszamy.