Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży (PNWM) oferuje od zaraz półroczną praktykę dla studentki / studenta w wymiarze około 20 godzin tygodniowo w dziale PR w warszawskim biurze PNWM.

Twój profil

Lubisz pisać teksty? Interesujesz się mediami społecznościowymi? Masz pierwsze doświadczenia z zakresu public relations? Interesują Cię sprawy międzynarodowe, szczególnie tematyka polsko-niemiecka? Jeśli tak, to zgłoś się na praktykę w PNWM!

Czego możesz oczekiwać od praktyki?

Będziesz pomagać pracowniczkom działu PR w ich codziennej pracy, przejmiesz kompleksowe zadania i mniejsze projekty. Do Twoich zadań będzie należeć m.in.:

Oferujemy:

Oczekujemy:

Podanie

Osoby zainteresowane odbyciem praktyk prosimy o wysłanie do 30 kwietnia 2023 roku życiorysu i krótkiego listu motywacyjnego na adres Aleksandra.Milewska-Czachur@pnwm.org. Wszelkie pytania prosimy kierować także na ten adres. Z osobami kandydującymi skontaktujemy się niezwłocznie po tym terminie.