Baner postu 3W semestrze zimowym nowego roku akademickiego 2022-2023 zapraszamy studentów 2 i 3 roku I stopnia oraz chętnych magistrantów w Instytucie Germanistyki UW na nasze własne specjalistyczne zajęcia ogólnouniwersyteckie „Komunikacja biznesowa w języku niemieckim”. Zajęcia rozpoczynają się 24 października. Rejestracja jest już otwarta.

REJESTRACJA NA ZAJĘCIA

Zajęcia zdalne | Koszyk OGUNów „Język, komunikacja, kultura” | Punkty ECTS: 2.00 | Pon. 16:45-18:15

Dzięki zajęciom „Komunikacja biznesowa w języku niemieckim” zbudujesz i rozwiniesz kompetencje językowe w obszarze komunikacji biznesowo-zawodowej w języku niemieckim. Nauczysz się używać języka niemieckiego w kontekście pracy zawodowej i działalności biznesowej, nauczysz się omawiać kluczowe obszary działalności przedsiębiorstw, poznasz podstawowe słownictwo i gramatykę uzupełniającą, będziesz wykorzystywać język niemiecki w różnych sytuacjach komunikacyjnych. Zajęcia obejmują także uproszczoną edukację biznesowo-ekonomiczną. Wymagany poziom językowy to B1.

REJESTRACJA NA ZAJĘCIA

„Język, komunikacja, kultura” to koszyk nowych zajęć ogólnouniwersyteckich oferowanych w nowym roku akademickim 2022-2023 przez Wydział Neofilologii w ramach programu ZIP UW (Zintegrowany Program Rozwoju UW). Celem zajęć jest doskonalenie kompetencji językowych i komunikacyjnych przydatnych w nauce i na rynku pracy. W zajęciach uczestniczyć mogą studenci wszystkich Wydziałów, w tym także studenci Wydziału Neofilologii.  Każdy przedmiot ma przypisane 2 ECTS i jest rozliczany jako OGUN. Nie trzeba więc szukać poza swoim Wydziałem.

Wszystkie zajęcia koszyka:

1. 3300-KBJA-OG Komunikacja biznesowa w języku angielskim
  2. 3300-JAKM-OG Język angielski w komunikacji międzykulturowej
  3. 3300-KBJN-OG Komunikacja biznesowa w języku niemieckim
  4. 3300-JFKDM-OG Język francuski w dyplomacji i komunikacji międzykulturowej
  5. 3300-JAPWŚ-OG Język angielski na potrzeby współczesnego świata akademickiego
  6. 3300-WPJA-OG Wystąpienia publiczne w języku angielskim – 2 grupy
  7. 3300-NTPJA-OG Niezbędnik tłumacza pisemnego (język angielski)
  8. 3300-WPTTU-OG Warsztaty przekładowe. Tłumaczenie tekstów użytkowych w języku angielskim
  9. 3300-WJTP-OG Warsztaty językowo-tłumaczeniowe dla początkujących (język angielski)
  10. 3300-RWLKM-OG Rozumienie współczesnej literatury, kultury i mediów świata anglosaskiego

Logo ZIP UW