Baner Kompetencje cyfrowe w IG

W semestrze letnim startujemy z ofertą specjalistycznych zajęć warsztatowych, dzięki którym możesz zacząć budować i rozwijać współczesne kompetencje cyfrowe pod potrzeby współczesnego rynku pracy →

Zajęcia warsztatowe są realizowane jako zajęcia niekierunkowe z punktami ECTS oraz skierowane przede wszystkim do studentów I stopnia. Do wyboru są dwie specjalizacje:

Ikona biznes 1

E-commerce w praktyce - Uruchomienie sprzedaży w sieci

Celem zajęć jest poznanie kluczowych etapów uruchomienia sprzedaży w sieci (e-commerce) na przykładzie najbardziej popularnych produktów. Uczymy się podstaw szeroko pojętego e-biznesu, czyli działalności biznesowo-marketingowej w sieci.

Ikona biznes 2

Kampania promocyjna w sieci - Promocja cyfrowa w kilku krokach

Celem zajęć jest poznanie kluczowych etapów realizacji kampanii promocyjnej w sieci na przykładzie najbardziej popularnych produktów. Uczymy się podstaw projektowania i przygotowania współczesnych działań marketingowo-promocyjnych w sieci.

Ikona nagrody

Już teraz możesz zarezerwować miejsce na wybraną specjalizację