Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że rejestracja na zajęcia obowiązkowe w semestrze zimowym 2025/26 odbędzie się przez USOSweb:
- I rok I stopnia – 02.10.2025 r. godz. 19:00
- I rok II stopnia stacjonarne – 02.10.2025 r. godz. 20:00
Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że rejestracja na zajęcia obowiązkowe w semestrze zimowym 2025/26 odbędzie się przez USOSweb:
Szanowni Państwo, w trakcie sesji letniej oraz wakacji w sprawie dyżurów prosimy kontaktować się bezpośrednio z prowadzącymi.
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dn. 11.06.2026 r. (czwartek) Sekretariat ds. studenckich będzie otwarty do godz. 12:00. Przepraszamy za utrudnienia.
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniach 3-5.06.2026 r. Sekretariat ds. studenckich będzie zamknięty.
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że zajęcia oraz dyżur dr hab. prof. ucz. Anny Warakomskiej w dniach 28-29.05.2026 r. zostały odwołane.